»Le ena oddaja na teden namreč rodi pričakovanje med gledalci in jih naredi neučakane. Prav tako uporabnike prisili v to, da ostanejo naročeni dalj časa ali pa pač počakajo do izida zadnjega dela, kar pa seveda pomeni, da lahko na spletu nehote izvejo vsebino serije.«
»Naročili so nam, da v dvorano ne smemo spustiti gledalcev, kar pa ne pomeni, da ne moremo vanjo posesti enega gledalca.«
»Niti predstavljala si nisem, da oddajo spremlja toliko gledalcev. Mislila sem, da nas urednica malo spodbuja, kadar nam reče, da nas vsi gledajo. Vendar tudi v službi pogosto slišim, da veliko ljudi gleda oddajo.«
»Kažejo nam, da so razumeli, da imamo pri snovanju oddaje vselej v mislih najprej in samo gledalce.«
»Strokovno, terminološko natančno in obenem dovolj poljudno, da je opisane raziskave približala gledalcem v razumljivem in privlačnem prevodu.«
»Tole je super, ker bomo imeli hrano vsaj za en teden, teden olajšanja ... kaj bo drugi teden, pa ne vem.«
»Razmerje gledalec – performer se bo po Solcetovih besedah vrtelo okoli štiri proti ena, kdaj pa celo obratno, ena proti štiri.«
»Najpomembnejši cilj umetnosti je vzbuditi katarzo pri gledalcih.«
»Po nam dostopnih podatkih je bila gledanost oddaje več kot 10,5-odstotna, torej si je oddajo ogledalo več kot 200.000 gledalcev.«
»V teh turbulentnih časih, ko se vse spreminja s svetlobno hitrostjo, je za gledalca blagodejno, da si bo lahko pogledal oddajo, za katero ve, kaj ga v njej čaka.«
Kliknite povezavo za prikaz izjav v želenem obdobju